Specjalista AdOps

Liked it? Share it

Twoje obowiązki:

  • wsparcie przy wdrażaniu oraz weryfikacja kodów reklamowych dla nowych wydawców w sieci
    (w wersjach desktopowych i mobilnych)
  • planowanie, definiowanie i konfigurowanie kampanii reklamowych online za pomocą różnych narzędzi adserwerowych
  • rozpoznawanie problemów związanych z emisją reklam, oraz aktywne ich rozwiązywanie
  • zapewnienie Wydawcom wsparcia technicznego przy implementacji kodów
  • umiejętność posługiwania się narzędziami Web Developerskimi w celu weryfikacji poprawności implementacji kodów
  • wsparcie przy wprowadzaniu nowych rozwiązań technicznych

Nasze oczekiwania:

  • znajomość HTML, CSS, Javascript i ActionScript w stopniu pozwalającym na identyfikację błędów i ich rozwiązanie
  • znajomość branży reklamy internetowej, technologii serwowania reklam oraz metryki do pomiaru skuteczności reklamy (CPM, CPC)
  • znajomość zagadnień związanych z RTB (podstawy obsługi różnych platform SSP/DSP)
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • komunikatywność, poczucie humoru i umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy i duża samodzielność

Wyślij nam swoje CV

  • Max file size 8MB

Więcej ofert